Fiber to the home (FTTH) - Optika do vašeg stana / kuće!

Fiksna telefonija

Razgovarajte koliko god želite, bez straha od velikih troškova! I naravno besplatno u okviru mreže 😉

Fiksna telefonija Vam nudi

Besplatne razgovore u Exe Net mreži

Besplatno pozivanje hitnih službi 192, 193, 194

Istu cenu ka svim fiksnim bojevima u Srbiji

24/7 dostupnost servisa i podrške

Napredne usluge

Povoljne cene za pozive ka inostranstvu

Prenosivost brojeva

Da bi broj mogao da bude prenet iz jedne u drugu mrežu, potrebno je da ispunjava sledeće uslove:

  • Nema ugovornu obavezu
  • Da je kod trenutnog operatora aktivan najmanje šest meseci
  • Nije već u postupku prenosa
  • Nema dugovanje
  • Da nije u opsegu brojeva koji još uvek nije dostupan za prenos.

To je oko 500.000 Telekomovih brojeva za koje postoji tehničko ograničenje i koje nije moguće preneti u drugu mrežu. Najčešće su u pitanju stare centrale u ruralnim područjima

Kada korisnik podnese zahtev kod operatora kod kojeg želi da pređe, operator davalac treba da odgovori u roku od tri radna dana.  Dan kada je podnet zahtev se ne računa, bez obzira u koje vreme je podnet zahtev. Dakle, tri radna dana računajući od sledećeg dana.

Dodatne usluge

Prezentacija pozivajućeg korisnika

  • Aktivacija: *30#
  • Deaktivacija: #30#
  • Status: *#30#

Poziv na čekanju (Call Waiting)

  • Aktivacija: *43#
  • Deaktivacija: #43#
  • Status: *#43#

Bezuslovno preusmerenje poziva

  • Aktivacija: *21*BROJ#
  • Deaktivacija: #21#
  • Status: *#21#

Preusmerenje poziva kad je korisnik zauzet

  • Aktivacija: *81*BROJ#
  • Deaktivacija: #81#
  • Status: *#81#

Preusmerenje poziva kad korisnik ne odgovara na poziv

  • Aktivacija: *61*BROJ#
  • Deaktivacija: #61#
  • Status: *#61#

Zadržavanje poziva (Call Hold)

  • Na zahtev

Destinacija
Fiksna nacionalna mreža

Cena razgovora po minutu iznosi:

1,00 din.

Destinacija
Mobilna nacionalna mreža

Cena razgovora po minutu iznosi:

7,90 din.

Destinacija
Zona I

Cena razgovora po minutu u ovoj zoni iznosi:

6,00 din.

Detaljnije

Zona 1

ZemljaPozivni br.
Bugarska35
Grčka30
Mađarska 36
Italija39
Rumunija40
Češka Republika420
Danska45
Francuska33
Holandija 31
Kipar357
Luksemburg352
Malta356
Nemačka49
Norveška47
Poljska48
Slovačka421
Španija34
Švajcarska41
Švedska46
Velika Britanija44
Kanada 1
Kina86
Meksiko52
SAD1
Australija61

Destinacija
Zona II

Cena razgovora po minutu u ovoj zoni iznosi:

18,00 din.

Detaljnije

Zona 1

ZemljaPozivni br.
Austrija43
Belgija32
Hong Kong 852
Indija 91
Izrae972
Japan81
Južnoafrička Republika27
Novi Zeland 64
Italija M393
Bugarska M35948
Bugarska M 35987
Bugarska M 35988
Bugarska M 35989
Bugarska M35998
Mađarska M3620
Mađarska M 3630
Mađarska M3670
Grčka M3069
Finska358
Turska90
Rumunija M 407
Belgija M3247
Belgija M3248
Belgija M 3249
Belgija M 3246
Norveška M474
Norveška M 479
Poljska M4850
Poljska M4851
Poljska M4860
Poljska M4866
Poljska M4869
Poljska M4872
Poljska M4879
Poljska M4888
Češka Republika M4206
Češka Republika M4207
Danska M4531
Danska M4531
Danska M4540
Danska M4540
Danska M4541
Danska M4541
Danska M4542
Danska M4542
Danska M4550
Danska M4551
Danska M4552
Danska M4553
Danska M4560
Danska M4561
Danska M4571
Danska M4581
Finska M3584
Finska M35850
Francuska M336
Holandija M316
Izrael M9725
Kipar M35796
Kipar M35797
Kipar M35799
Malta M35677
Malta M35679
Malta M35698
Malta M35699
Slovačka M 42190
Velika Britanija M 447
Španija M346
Švedska M467

Destinacija
Zona III

Cena razgovora po minutu u ovoj zoni iznosi:

39,00 din.

Detaljnije

Zona 3

ZemljaPozivni br.
Australija M614
Albanija355
Slovenija386
Hrvatska385
Bosna i Hercegovina387
Crna Gora382
Austrija M43644
Austrija M43650
Austrija M43651
Austrija M43652
Austrija M43653
Austrija M43655
Austrija M43657
Austrija M43659
Austrija M43660
Austrija M43661
Austrija M43663
Austrija M43664
Austrija M43665
Austrija M43666
Austrija M43667
Austrija M43668
Austrija M43669
Austrija M4367
Austrija M4368
Austrija M4369
Nemaèka M4915
Nemaèka M4916
Nemaèka M4917
Makedonija389
Luksemburg M3526
Rusija7
Turska M9050
Turska M9053
Turska M9054
Turska M9055
Ukrajina M38039
Ukrajina M38063
Ukrajina M38067
Ukrajina M38068
Ukrajina M38050
Ukrajina M38066
Ukrajina M3809
Irak964
Irak M96477
Irak M96478
Irak M96479
Japan M8170
Japan M8180
Japan M8190
Meksiko M521
UAE971
Južnoafrièka Republika M2772
Južnoafrièka Republika M2773
Južnoafrièka Republika M2774
Južnoafrièka Republika M2776
Južnoafrièka Republika M2778
Južnoafrièka Republika M2782
Južnoafrièka Republika M2783
Južnoafrièka Republika M2784
Novi Zeland M642
Andora376
Farska Ostrva298
Gibraltar350
Irska353
Island354
Portugal351
San Marino378
Vatikan379

Destinacija
Zona IV

Cena razgovora po minutu u ovoj zoni iznosi:

71,00 din.

Detaljnije

Zona 4

ZemljaPozivni br.
Slovenija M38620
Slovenija M38621
Slovenija M38630
Slovenija M38631
Slovenija M38640
Slovenija M38641
Slovenija M38650
Slovenija M38651
Slovenija M38660
Slovenija M38661
Slovenija M38670
Slovenija M38671
Švajcarska M4170
Švajcarska M4172
Švajcarska M4173
Švajcarska M4174
Švajcarska M4175
Švajcarska M4176
Švajcarska M4177
Švajcarska M4178
Švajcarska M4179
Albanija M3556
Bosna i Hercegovina M3876
Hrvatska M3859
Crna Gora M38263
Crna Gora M38269
Crna Gora M38267
Crna Gora M38268
Makedonija M3897
Letonija371
Lihtenštajn423
Litvanija370
Moldavija373
Monako377
Slovenija M (IPKO Kosovo)38643
Slovenija M (IPKO Kosovo)38649
Avganistan93
Azerbejdžan994
Belorusija375
Bangladeš880
Brunej673
Butan975
Estonija372
Filipini63
Grenland299
Gruzija995
Indonezija62
Iran98
Jermenija374
Južna Koreja82
Kambodža855
Kazahstan76
Kazahstan77
Kirgistan996
Laos856
Liban961
Makao853
Malezija60
Mijanmar95
Mikronezija691
Mongolija976
Nepal977
Pakistan92
Palestina970
Severna Koreja850
Singapur65
Sirija963
Šri Lanka94
Tadžikistan992
Tajland66
Tajvan886
Turkmenistan993
Uzbekistan998
Vijetnam84

Destinacija
Zona V

Cena razgovora po minutu u ovoj zoni iznosi:

99,00 din.

Detaljnije

Zona 5

ZemljaPozivni br.
Alžir213
Amerièka devièanska ostrva1340
Amerièka Samoa1684
Angila1264
Angola244
Antigva i Barbuda1268
Argentina54
Aruba297
Asension247
Australijske eksterne teritorije672
Bahami1242
Bahrein973
Barbados1246
Belize501
Benin229
Bermuda1441
Bocvana267
Bolivija591
Brazil55
Britanska devièanska ostrva1284
Burkina Faso226
Burundi257
Centralnoafrièka Republika236
Èad235
Èile56
Demokratska republika Kongo243
Diego Garsija246
Dominikana1767
Dominikanska Republika1809
Dominikanska Republika1829
Dominikanska Republika1849
Džibuti253
Egipat20
Ekvador593
Ekvatorijalna Gvineja240
El Salvador503
Eritreja291
Etiopija251
Fidži679
Folklandska ostrva (Malvini)500
Francuska Gvajana594
Francuska Polinezija689
Gabon241
Gambija220
Gana233
Grenada1473
Guam1671
Gvadelupe590
Gvatemala502
Gvineja224
Gvineja Bisao245
Gvajana592
Haiti509
Holandski Antili599
Honduras504
Istoèni Timor670
Jamajka1876
Jemen (Arapska republika)967
Jemen (Narodna republika)969
Jordan962
Južni Sudan211
Kajmanska ostrva1345
Kamerun237
Katar974
Kejp Verde238
Kenija254
Kiribati686
Kolumbija57
Komoros i Majote269
Kostarika506
Kuba53
Kukova ostrva682
Kuvajt965
Lesoto266
Liberija231
Libija218
Madagaskar261
Malavi265
Maldivi960
Mali223
Maroko212
Martinik596
Maršalska ostrva692
Mauricijus230
Mauritanija222
Monserat1664
Mozambik258
Namibija264
Nauru674
Niger227
Nigerija234
Nikaragva505
Niue683
Nova Kaledonija687
Obala Slonovaèe225
Oman968
Palau680
Panama507
Papua Nova Gvineja675
Paragvaj595
Peru51
Portoriko1787
Portoriko1939
Republika Kongo242
Reunion262
Ruanda250
Sao Tome i Principe239
Saudijska Arabija966
Sejšeli248
Senegal221
Severno-marijanska ostrva1670
Sijera Leone232
Solomonova ostrva677
Somalija252
Sudan249
Surinam597
Svazilend268
Sv. Helena290
Sv. Kits i Nevis1869
Sv Lucia1758
Sv. Martin i Bartolomej1784
Sv. Pjer i Mikelon508
Sv. Vinsent i Grenadini1784
Tanzanija255
Togo228
Tokelau690
Tonga676
Trinidad i Tobago1868
Tunis216
Turks i Kaikos1649
Tuvalu688
Uganda256
Urugvaj598
Vanuatu678
Venecuela58
Volis i Futuna681
Zambija260
Zapadna Samoa685
Zimbabve263
Austrija Premium43711
Austrija Premium43730
Austrija Premium43740
Austrija Premium43810
Austrija Premium43820
Austrija Premium439
Belgija Premium32463
Belgija Premium32466
Bosna i Hercegovina Premium387703005
Bosna i Hercegovina Premium38703006
Bosna i Hercegovina Premium38703007
Bosna i Hercegovina Premium38703008
Bugarska Premium359882970
Èeška Republika Premium42084
Francuska Premium338
Francuska Premium3363800
Francuska Premium3364000
Francuska Premium3364001
Francuska Premium3364002
Francuska Premium3364003
Francuska Premium3364004
Holandija Premium3166
Holandija Premium3167
Holandija Premium318
Holandija Premium319
Italija Premium39878
Italija Premium39144
Italija Premium39166
Italija Premium39178
Italija Premium39199
Italija Premium3984
Italija Premium39892
Letonija Premium3712400
Letonija Premium3712840
Letonija Premium3712018
Letonija Premium37181046
Letonija Premium37181047
Letonija Premium37181048
Letonija Premium37181049
Lihtenštajn Premium4238
Lihtenštajn Premium4239
Litvanija Premium3707
Litvanija Premium3708
Litvanija Premium3709
Litvanija Premium37037368
Litvanija Premium37037369
Litvanija Premium37042521
Litvanija Premium37042522
Litvanija Premium37046450
Litvanija Premium37046467
Litvanija Premium370521939
Litvanija Premium370521941
Litvanija Premium37052528
Litvanija Premium37052529
Litvanija Premium37052530
Litvanija Premium37052654
Litvanija Premium37070712
Litvanija Premium37090308
Litvanija Premium37090309
Litvanija Premium37090905
Litvanija Premium37091091
Litvanija Premium37037250
Litvanija Premium37037251
Litvanija Premium37037252
Makedonija Premium38982
Makedonija Premium38988
Nemaèka Premium49180
Nemaèka Premium49900
Norveška Premium470
Norveška Premium471881
Norveška Premium471882
Norveška Premium478
Poljska Premium48118913
Poljska Premium482219888
Poljska Premium482219889
Rusija Premium7803
Rusija Premium7809
Španija Premium3470
Španija Premium3480
Španija Premium3490
Švajcarska Premium4174
Švajcarska Premium4175
Švajcarska Premium4184
Švajcarska Premium41860
Švajcarska Premium4190
Švedska Premium4674
Švedska Premium4677
Švedska Premium46900
Švedska Premium46939
Švedska Premium46944
Švedska Premium4699
Turska Premium9059
Turska Premium908
Turska Premium909
Velika Britanija Premium4470
Velika Britanija Premium4476
Velika Britanija Premium448
Velika Britanija Premium449
Ukrajina380

Destinacija
Zona VI

Cena razgovora po minutu u ovoj zoni iznosi:

800,00 din.

Detaljnije

Zona 6

ZemljaPozivni br.
Inmarsat Aero8703
Inmarsat B HSD87039
Inmarsat B8705
Inmarsat M8706
Inmarsat GFS HSD87060
Inmarsat MINI MGFS87076
Inmarsat BGAN87077
Inmarsat BGAN HSD87078
Inmarsat B8713
Inmarsat B HSD87139
Inmarsat Aero8715
Inmarsat M8716
Inmarsat GFS HSD87160
Inmarsat MINI MGFS87176
Inmarsat B8723
Inmarsat B HSD87239
Inmarsat Aero8725
Inmarsat M8726
Inmarsat GFS HSD87260
Inmarsat MINI MGFS87276
Inmarsat A8731
Inmarsat B8733
Inmarsat B HSD87339
Inmarsat Aero8735
Inmarsat M8736
Inmarsat GFS HSD87360
Inmarsat MINI MGFS87376
Inmarsat A8738
Inmarsat B8743
Inmarsat B HSD87439
Inmarsat Aero8745
Inmarsat M8746
Inmarsat GAN FLEET SWIFT HSD87460
Inmarsat MINI M GAN FLEETSWIFT87476
Ellipso8812
Ellipso8813
Iridium8816
Iridium8817
Globalstar881839
Globalstar881939
British Tel. Global Office App.88210
EMS Reg.Mobile Satellite Syst.88213
Thuraya Satellites88216
MCP88232
Oration88233
Seanet88242
ONAIR88298
Aeromobile88299
Telenor Conexxion883120

Cene su sa uračinatim PDV-om

Bežični telefon bez nadoknade na korišćenje za sve nove brojeve